PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Statystyka

Użytkowników : 210
Artykułów : 354
Odsłon : 1425344

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Pro-IT zapraszamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 grudnia 2006 14:33

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest świadczenie outsoursingowych usług informatycznych i serwisowych dla firm i instytucji na Śląsku.

Jesteśmy jedną z najaktywniejszych firm na lokalnym rynku informatycznych usług serwisowych. Z sukcesami działamy na nim od 1998 roku.

Odbiorcami naszych usług i produktów są Klienci działający w wielu sektorach gospodarki. Począwszy od Urzędów Gmin, bibliotek, szkół, zakładów produkcyjnych do firm cateringowych i handlowych, działających na obszarze ogólnopolskim.

Pro-IT serwis informatyczny Dostarczamy im kompletne rozwiązania systemowe obejmujące: sprzęt komputerowy, oprogramowanie, nadzór nad wdrożeniami, szkolenia pracowników, serwis i bieżącą administrację nad systemem informatycznym.

Źródłem naszych sukcesów jest doświadczona kadra informatyków oraz otwartość i zindywidualizowane podejście do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o to, aby Pro-IT był firmą kompetentną, solidną i uczciwą.

Wystawiane przez naszych Klientów referencje są dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Potwierdzają one, że cieszymy się Ich zaufaniem a dla nas są bodźcem do dalszej wytężonej pracy.

Podstawą współpracy są stałe umowy serwisowe, odnawiane przez szereg lat. Nie odmawiamy też wsparcia Klientom nie związanym z nami stałymi umowami serwisowymi.

Zapraszamy do współpracy

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2010 12:17
 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja